Ocenění

Nesmrtelný druid je zpátky a ve formě! (ukázka)

Autor | Aktuality | Čtvrtek 27 listopadu 2014 8.45

Nesmrtelný druid, jenž se po stovky let skrýval před pomstychtivými bohy, aby se nakonec po prozrazení své tajné identity pustil do boje se samotným severským bohem Thorem, je literární postavou, která si doslova podmanila srdce čtenářů po celém světě. Ať už jste žena či muž. Ať už si na tento druh literatury potrpíte nebo ne, druidská magie je mocná a pokud vás nedostane ona, mluvicímu psu Oberonovi s neodolatelnou touhou po klobásách a pudlicích odolá jen málokdo. Po dlouhém čekání se už konečně dočkáme čtvrtého dílu a na jaře by se s příjezdem samotného autora měla objevit i sbírka kratších příběhů ve světě dosud nevydaná. Pro všechny druidské uctívače tu máme obsáhlou ukázku…

Kevin Hearne: Napálený

brožovaná, překlad Roman Tilcer, obálka Gene Molicca, 328 stran, cena 295 Kč

Čtvrtý svazek populárních Kronik železného druida.

Druid Atticus O’Sullivan by nepřežil déle než dvě tisíciletí, kdyby v sobě neměl pořádnou dávku keltské prohnanosti. Když se mu tedy na americký jihozápad přijdou pomstít bohové hromů a blesků, s menší pomocí navažského šibala Kojota je přesvědčí, že ho v arizonské poušti rozsekali na cimprcampr.

Jenže mazanému Kojotovi není proti srsti ušít občas nějakou tu levárnu a Atticus brzy zjistí, že mu hodil na krk boj s krvežíznivými pouštními kožoměnci, kteří na sebe mohou brát různé podoby. Když už si myslí, že všechny lsti prokoukl, zradí ho ten, od koho by to čekal nejméně. Atticus přísahá, že jestli tohle přežije, už nikdy se nenechá napálit. Krásná poslední slova.

Ukázka z knihy:

1 411 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by Roman Štědronský — 1.12.2014 @ 10.33

    Snad jsem byl dost hodný a dostanu nový díl pod stromeček… 🙂

  2. Komentáře by Martin Sust — 4.12.2014 @ 11.48

    Akce pro všechny fandy nesmrtelného druida k doplnění chybějících knih edice Style. Pokud si u Laser-books na e-mailu objednavky@laser-books.cz objednáte Zoo City a Ztracenou bránu, dostanete od nás Napáleného se slevou 50% a to vše bez poštovného (majitelé čtenářských kont ho dostanou zdarma). To už snad stojí za to… Akce platí pouze do 15. prosince 2014 (běžné slevy 10% a 30% v rámci akce neplatí)

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.