Ocenění

James O’Barr nejen o komiksu Vrána

Autor | Aktuality | Pondělí 17 prosince 2012 8.00

James O’Barr, světoznámý tvůrce komiksu Vrána, který česky nedávno vydalo v jeho finální úpravě nakladatelství Comics Centrum, navštívil v letošním roce Prahu a zúčastnil se každoročního KomiksFestu. Jeho pořad z 27. října 2011 v pražského MeetFactory se nyní v digitální podobě dostává na DVD a s ním nejen zajímavé vyprávění Jamese O’Barra, ale i odpovědi na dotazy publika, živé malování Evy Decastelo, následná dražba obrazu a záběry z autogramiády. Jde o výbornou příležitost pro ty, co se na akci nedostali, nebo si ji chtějí připomenout. Dozvíte se mnohé nejen o vzniku komiksu Vrána, ale i o natáčení úspěšného, ovšem tragédií stiženého stejnojmenného filmu. DVD vás tak možná donutí podobné akce v budoucnosti už nikdy nezmeškat…

James O’Barr na KomiksFestu

vydalo nakladatelství Comics Centrum, 299 Kč

James O‘Barr přenesl utrpení a bolesti své vlastní tragédie do kreseb a stvořil tak Vránu. Silně emotivní příběh Erika – který se vrací ze záhrobí, aby se pomstil pouličnímu gangu za svoji smrt a smrt své snoubenky – zaujal čtenáře po celém světě. Věhlas získal díky filmové adaptaci, při jejímž natáčení nešťastnou náhodou zemřel herec Brandon Lee. Na tomto DVD se dozvíte přímo od autora pravdu o vzniku komiksu i o natáčení filmu Vrána.

DVD obsahuje: vyprávění Jamese O‘Barra, dotazy publika, live malování Evy Decastelo, následnou dražbu obrazu a záběry z autogramiády.

976 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.