Ocenění

Vždy je za co bojovat! (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 7 prosince 2016 13.20

František Kotleta, autor bestsellerů jako Bratrstvo krve, Lovci či Velké problémy v Malém Vietnamu, přichází s postapokalyptickým románem, ve kterém vás vezme do Česka roku 2050. Je po válkách, které nikdo nevyhrál, v sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa o ni nemá zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít… František Kotleta od začátku své literární kariéry tají svou totožnost. Nyní se to rozhodl změnit a představit se fanouškům na první autogramiádě, která se bude konat v pátek 9. prosince 2016 od 17.00 v Paláci knih Luxor. Přijďte poznat bruntálského řezníka, jehož příběhy plné strhující akce se dočkaly již několika dotisků.

spad_obalka

František Kotleta: Spad

brožovaná, obálka Piotr Wojciech Cieśliński, 320 stran, 299 Kč 

Je po válkách, které nikdo nevyhrál. V sutinách Prahy přežívá pár desítek tisíc lidí a snaží se ze všech sil uchovat něco jako civilizaci. Jenže zbytek světa nemá o civilizaci zájem. Zbytek světa chce za každou cenu přežít, a to zpravidla na úkor někoho jiného. A tak lidský život nemá moc velkou hodnotu – možná několika masových konzerv nebo pilulek proti ozáření. A čím dál od někdejšího hlavního města, tím divočejší poměry panují.

Skupina válečných veteránů musí Prahu opustit. Čeká je cesta územím, kde se každou chvíli mění vláda podle toho, kdo má v jaké přestřelce navrch, kdo tam zrovna přitáhne a má víc chlapů nebo střeliva. Musí totiž splatit jeden dluh. Čestný dluh z časů, kdy takové věci měly ještě hodnotu.

Vítejte v roce 2050 v nejponuřejším románu Františka Kotlety.

Ukázka z knihy:

fantasticka_epocha_logo

1 339 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.