Ocenění

Nekromantka Magnólie znovu na scéně… (ukázka)

Autor | Aktuality | Sobota 26 října 2013 7.15

Vzpomínáte si na Magnólii, svéráznou drzou telepatku a nekromantku z knihy Magnólie a démon a několika samostatných povídek z herního světa Asterionu? Magna je zpět, ale možná v ještě horší kaši než mnohokrát předtím. V elektronicky vydané novele Studená krev si bude muset poradit s mocným a všehoschopným dračím lordem, nepříjemnou zakázkou, temným druidem se sebevražednými sklony, nemrtvými i lesem plným zákeřných zmutovaných stvůr. Jak je vidět, být čarodějkou a žoldákem zkrátka není snadný život, což můžete posoudit i v následující ukázce. Věřme, že novela u čtenářů uspěje a my se tak dočkáme dalších příběhů s Magnólií v hlavní roli.

Hanina Veselá: Studená krev

e-book, obálka Eva Mária Ondová, 100 stran, vydává nakladatelství Mytago

Pán zmutovaných stvůr a bůh krutosti s úsměvem na rtech, to všechno je Drik, Oranžový. Telepatka Magnólie nemohla natrefit na lstivějšího protivníka. Rozehrají spolu nebezpečnou partii, během níž se Magnólie snaží z Drikova područí vymanit temného druida, jehož má za úkol zachránit. Drik se na oplátku snaží získat Magnólii jako svou služebnici, možná i něco víc… A nikdo se neptá, co chce temný druid.

Ukázka z knihy:

Hanina Veselá – profil autorky

Autorka Hanina Veselá se narodila v Praze, kde dodnes žije. V jedné osobě spojuje skoro neslučitelné profese a záliby – je historikem, právníkem, literátem a snílkem. Mezi její další zájmy patří portrétní fotografie, cestování a chov tzv. žab ve skořápkách. Její hrdinka Magnólie vystupuje v románu Magnólie a démon (Mytago, 2013) a můžete ji potkat na kterémkoliv z kontinentů herního světa Asterion. Je nadanou telepatkou a občas fušuje i do nekromancie. Kočovný styl života jí brání chovat nějaká zvířata, ale opravdovou slabost má pro draky. Co mají obě společného? Zrzavé vlasy, cynický humor, řádně prořízlou pusu a spoustu příběhů. Novela Studená krev je jedním z nich.

937 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.