Ocenění

Smrti neutečeš aneb Nezvratný osud 5

Autor | Aktuality | Čtvrtek 7 července 2011 11.30

Filmová série Nezvratný osud odstartovala jako příjemně originální horor, v němž se parta teenagerů, která unikla havárii letadla díky varovné vizi jednoho z nich, musela poprat se samotnou smrtí, jež si nenechá něčím takovým pokazit své plány. Jak už to tak v případě úspěchu bývá, následovalo několik dalších pokračování s různými variacemi katastrof a následných smrtelných nehod, jež postihují neplánované přeživší… Zprvu tolik lákavý námět se tak časem odrolil do neustále se opakujícího a ničím zvláštním nepřekvapujícího koloběhu, který se nyní pokusí opět roztočit již pátý díl. Tentokrát unikne smrti parta lidí, jejichž osudem bylo zemřít při zřícení mostu, jenž se rozpadl vinou špatného materiálu. Otázkou je, jak dlouho si smrt nechá svou kořist unikat…

Nezvratný osud 5 (Final Destination 5)

premiéra: 22. 9. 2011

Režie: Steven Quale. Hrají: Emma Bell, Jonathan Bennett, Jana Kramer, David Koechner, Tony Todd, Michael Landes, Courtney B. Vance, Daniel Roebuck, Miles Fisher.

1 090 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by Zfila — 10.7.2011 @ 22.51

    Tak na tenhle film se moc těším nedávno jsem koukal na video ukázku http://www.zfilmu.cz/news/nezvratny-osud-5-2011-film/ ta je tedy stejná jako tady ale už aby to bylo v kině.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.