Ocenění

Jeff Smith: Kůstek – Oči bouře

Autor | Aktuality | Pondělí 2 května 2011 10.30

První dva svazky desetidílné série Kůstek u nás vyšly pod jménem Útěk z Kůstkova a udělaly velkou radost všem ctitelům jemného humoru a fantazie. Jde o krásný příklad výhod autorského komiksu, kdy se scénář i kresba přirozeně doplňují, nelze se divit záplavě cen, kterou si Kůstek vysloužil. Nyní k nám pod názvem Oči bouře přichází poslední kniha úvodní trilogie, která odhalí tajemství Trnčiny minulosti a v níž nebezpečí, jež obklopuje vesnici, začíná nabývat konkrétních obrysů. Fantasy příběh začíná pomalu temnět a objevují se první tragédie. Krysáci, bouře, Moby Dick, velký červený drak a Pán kobylek… ti všichni na vás čekají v druhé kůstkovské knize. Jak prohlásil Neil Gaiman: „Jeff Smith umí lépe než kdokoliv jiný vystavět vtip a jeho dialogy vždycky nadchnou.“

Jeff Smirh: Kůstek – Oči bouře

brožovaný, obálka Jeff Smith, 180 černobílých stran, 269 Kč.

Kůstka a Trnku pronásledují zlověstné sny. Sny o dracích a postavách v kápi.

A v temnotě lesů se shromažďují davy krysáků a chystají se zaútočit. 

Bouře, Moby Dick, velký červený drak a Pán kobylek… ti všichni na vás čekají v druhé kůstkovské knize. Odhalují se prastará tajemství, nebezpečí, které obklopuje vesnici, začíná nabývat konkrétních obrysů a všechno se připravuje na nadcházející konflikt.

Jeff Smith v další knize ze série Kůstek opět dokazuje, že si zasluhuje každou z cen, kterou za svou práci dostal. I tady dokonale mixuje humor, akci, napětí a emoce.

520 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by wiwi — 2.5.2011 @ 11.21

    První díl byl parádní, takže na tento se moc těším!

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.