Ocenění

Odpočívejte v pokoji radí Jeff Bridges a Ryan Reynolds (trailer)

Autor | Aktuality | Úterý 14 května 2013 8.10

Včera jsme s hollywoodskými tvůrci vyrazili do vesmíru a dnes se vrátíme hezky zpátky na Zemi. Ale nebojte, nudit se vážně nebudete. Další chystaný snímek je naopak dle nedávno uvolněného traileru vysoce zábavnou záležitostí a rozhodně nezapře komiksovou předlohu. Nese název R. I. P. D. – což je zkratka pro Rest in Peace Department – a každému bude hned jasné, odkud vítr fouká. Právě sem se totiž dostane příliš horlivý poliš Ryan Reynolds hned, jak v akci natáhne brka. Vyfasuje parťáka Jeffa Bridgese a hned se pustí honit darebáky. Zapomeňte na Muže v černém, tohle je jejich nová verze pro jednadvacáté století! Režíruje Robert Schwentke (RED) a na světovou premiéru si počkáme do 19. července 2013.

633 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Komentáře by Roman Štědronský — 14.5.2013 @ 10.39

    Trailer předvádí do očí bijící kopii M.I.B., tak uvidíme, jestli bude film alespoň obdobně zábavný. Jsem trochu skeptický…

  2. Komentáře by Martin Sust — 14.5.2013 @ 13.26

    Na mě to působí jako mix MIB a Ghost Busters, ale nikdo se to nesnaží skrývat, herecké obsazení slušné, mohla by to být příjemná oddechovka mezi letošními SF blockbustery (a těch bude…).

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.