Ocenění

Odpočívejte v pokoji radí Jeff Bridges a Ryan Reynolds (trailer)

Autor | Aktuality | Úterý 14 Květen 2013 8.10

Včera jsme s hollywoodskými tvůrci vyrazili do vesmíru a dnes se vrátíme hezky zpátky na Zemi. Ale nebojte, nudit se vážně nebudete. Další chystaný snímek je naopak dle nedávno uvolněného traileru vysoce zábavnou záležitostí a rozhodně nezapře komiksovou předlohu. Nese název R. I. P. D. – což je zkratka pro Rest in Peace Department – a každému bude hned jasné, odkud vítr fouká. Právě sem se totiž dostane příliš horlivý poliš Ryan Reynolds hned, jak v akci natáhne brka. Vyfasuje parťáka Jeffa Bridgese a hned se pustí honit darebáky. Zapomeňte na Muže v černém, tohle je jejich nová verze pro jednadvacáté století! Režíruje Robert Schwentke (RED) a na světovou premiéru si počkáme do 19. července 2013.

374 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 2 »

  1. Comment by Roman Štědronský — 14.5.2013 @ 10.39

    Trailer předvádí do očí bijící kopii M.I.B., tak uvidíme, jestli bude film alespoň obdobně zábavný. Jsem trochu skeptický…

    Líbí/nelíbí: Thumb up 0 Thumb down 0

  2. Comment by Martin Sust — 14.5.2013 @ 13.26

    Na mě to působí jako mix MIB a Ghost Busters, ale nikdo se to nesnaží skrývat, herecké obsazení slušné, mohla by to být příjemná oddechovka mezi letošními SF blockbustery (a těch bude…).

    Líbí/nelíbí: Thumb up 0 Thumb down 0

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.