Ocenění

Pozvánka na Trpaslicon 2013 (nejen pro trpaslíky)

Autor | Aktuality | Úterý 5 března 2013 7.30

Odložte na moment Marcela Prousta. Ztlumte Beethovenovu devátou. A nechte se zlákat k víkendu plnému plodných diskusí se vzdělanými a atraktivními muži a ženami. Je tu další vzácné setkání špičkových odborníků na britský humor, science fiction a fantasy s fanouškovskou smetánkou Trpaslicon 2013, který se koná 15. – 17. března 2013 v ZŠ Květnového vítězství, (Květnového vítězství 1554/54, Praha 4 – Chodov). Provedeme vás britskými seriály jako jsou Červený trpaslík, Černá zmije nebo Zmetci (Misfits). Neopomeneme ani Zeměplochu Terryho Pratchetta, seriál Doctor Who nebo Jekyll. Své znalosti a schopnosti budete moci otestovat v mnoha soutěžích, zejména z Červeného trpaslíka a Zeměplochy, ale také z hlášek ze science fiction a fantasy filmů. Zlatým hřebem budou opět hosté jako český překladatel Zeměplochy Jan Kantůrek nebo dabéři Červeného trpaslíka.

Tématem letošního ročníku je díl ze seriálu Červený trpaslík Hololoď. Naše paluba tak bude plná arogantních nafoukanejch citově vyprahlejch trapnejch megalomanů. Myslíš, že mezi nás zapadneš?

Podrobnosti o Trpasliconu najdete na našich nových stránkách http://trpaslicon.cz/. Nově bylo také zprovozněno diskuzní fórum Trpasliconu, na kterém můžete nejen klást otázky ohledně této akce, ale také zde můžete diskutovat o britských seriálech a jiné britské (či humoristické) tvorbě.

479 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.