Ocenění

Ringo a Taylor do vás zatnou Ostrý dráp! (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 24 července 2013 7.40

V současné situaci na trhu se dokončení jakékoli knižní série, zvláště pokud nevychází ze subžánru městské fantasy, může považovat za úspěch. Nakladatelství Brokilon právě vydává román Ostrý dráp, poslední díl tetralogie Do zrcadla autorské dvojice John Ringo a Travis Taylor. Tahle směs vojenské science fiction a space opery nepostrádá ani smysl pro humor, což je jistě směs více než lákavá a pokud máte pro podobné příběhy slabost, pak byste neměli déle váhat. Kompletní série na trhu snad přiláká i poslední váhavce, kteří čekají jen na to, zda se cyklus podaří dovydat či ne. Za zmínku samozřejmě stojí i fakt, že knihy jsou k dispozici i v elektronickém formátu, jak se dnes sluší a patří…

John Ringo a Travis Taylor: Ostrý dráp

brožovaná, překlad Robert Čapek, obálka Kurt Miller, 466 stran, 348 Kč (169 Kč za e-book)

Dokud nedohraje hudba, rozhodně není po všem…

Vorpalový meč se vydává prozkoumat informaci, kterou získali Hexosehrové, spřátelení mimozemšťané, a která se týká nejasných zpráv o starodávné a mocné civilizaci, z níž mohli pocházet i stvořitelé „černé skříňky“, pohánějící jedinou pozemskou vesmírnou loď. V podstatě by se hodily jakékoli kusy vybavení či technologií, ale to, co Vorpalový meč najde, daleko předčí očekávání i těch největších optimistů. Mnohem horší je ale to, že loď zamořil mimozemský živočišný druh škorpionům podobných pavouků, který by dokázal vyhladit celou planetu. A nejhorší ze všeho je fakt, že kapitán William Weaver už není astrogátor, ale výkonný důstojník a s novým velitelem lodi rozhodně nevychází dobře. A nový velitel lodi nevychází dobře ani s Weaverem, ani s lodní lingvistkou, ani se zbytkem původní posádky. A co vlastně znamená ten divný zvuk, který se lodí rozléhá při každém ostrém manévru?

Blázniví géniové na palubě Meče to samozřejmě nakonec všechno vyřeší.  A Dreen se odpovědi na tyhle otázky líbit nebudou!

Knihu můžete koupit přímo u nakladatelství Brokilon,

nebo v elektronické podobě u Palmknih.

Ukázka z románu:

1 307 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.