Ocenění

Sborník literární soutěže O dračí řád (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 1 února 2013 7.40

Povídka je královskou disciplínou fantastické literatury. Takový román vám napíše každý a časem se vypíše i do publikovatelné podoby, ale mistrně ovládnout povídkové řemeslo, to chce talent, snahu a moře trpělivosti. Pro ty, kdo se rozhodli psát a hlavně publikovat povídky, jsou tu literární soutěže, mezi něž patří také soutěž O dračí řád, kterou pravidelně vyhlašuje literární SF/F server MFantasy. Hned patnáct fantasy povídek vybraných nejen z vítězů této soutěže přináší sborník Dračí řád, chystaný na začátek února nakladatelství Zoner Press. A jak vyzývá anotace: Píšete si doma do šuplíku a přemýšlíte, zda nějakou literární soutěž také nezkusit? Váháte, zda na to máte? Přečtěte si povídky těch, kteří se nebáli, a možná v nich najdete inspiraci!

Dračí řád

brožovaná, obálka Kateřina Perglová, 194 stran, 149 Kč, e-kniha 129 Kč

Soubor fantasy povídek doplněných o zajímavé ilustrace. Co autor, to jiný styl a jiný nápad. Který se zalíbí právě vám?

Patnáct statečných. Patnáct nejlepších. Deset vítězů literární soutěže O Dračí řád a pět nejúspěšnějších z klání O dračí oko. Přesvědčte se, že jejich vítězství bylo zasloužené, a zároveň zjistíte, jak rozmanitý a nápaditý může žánr fantasy povídky být. Dejte šanci začínajícím autorům a seznamte se s jejich tvorbou.

Pohádkový příběh, mrazivé napětí, trocha české historie nebo snad notná dávka humoru? Všechno v souboru Dračí řád – Času navzdory naleznete. A jako bonus povídku spisovatelky Karoliny Francové.

Píšete si doma do šuplíku a přemýšlíte, zda nějakou literární soutěž také nezkusit? Váháte, zda na to máte? Přečtěte si povídky těch, kteří se nebáli, a možná v nich najdete inspiraci!

1 029 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.