Ocenění

Star Trek – jak se rodí legenda

Autor | Aktuality | Pátek 24 února 2012 8.10

Nakladatelství Laser-books se letos po delší odmlce opět ujalo osiřelé edice Star Trek a pod dozorem nového editora řady Alberta Balatky splácí nejen veškeré dluhy čtenářům, ale chystá i řadu nových titulů. Jednou z dlouho slibovaných knih je i románový přepis filmového hitu Star Trek talentovaného režiséra J. J. Abramse, který v současnosti pracuje na přímém pokračování. Každý, kdo o zdařilém snímku alespoň slyšel, ví, že se ve svém příběhu vrací na samotný začátek. Sledujeme tedy první chvíle později proslulé posádky, úvodní dobrodružství oblíbených postav v čele s kapitánem Kirkem a vždy tak přísně logickým Spockem na palubě U. S. S. Enterprise. Můžete ovšem zapomenout na seriálovou předlohu, Abrams vytvořil její moderní, akční a barvitou adaptaci, přístupnou nejen fanouškům.

Alan Dean Foster: Star Trek

vázaná, překlad Jakub Jungmann, 296 stran, cena 289 Kč

Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.

Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.

Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit.

Právě teď si můžete románovou adaptací nejnovějšího Star Trek filmu od Alana Deana Fostera objednat pomocí webového formuláře. Počítat můžete s desetiprocentní slevou na každou objednávku (pro majitele čtenářských kont se sleva zvyšuje na třicet procent). Poštovné ani balné se neúčtuje. Sleva je u Laser-books skutečnou slevou bez dalších podmínek a hlavně pro každého!

 

1 736 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.