Ocenění

Střet králů ve zcela novém hávu! (ukázka)

Autor | Aktuality | Pátek 1 prosince 2017 15.55

Nové vydání Martinovy legendární Písně ledu a ohně provázejí od začátku příprav vzedmuté vášně všech fanoušků. Ať už se jedná o pro mnohé šokující změnu nakladatele či o ještě bouřlivější diskuse týkající se změny formátu a především změn v překladu. Druhý svazek slavné fantasy ságy vstupuje na předvánoční knižní trh pod hlavičkou nakladatelství Argo, nově také v překladu respektované Dominiky Křesťanové a hned ve dvou provedeních – vázaném s ilustrací Marca Simonettiho a brožovaném s obálkou od Kateřiny Bažantové. Přebal vázaného vydání skrývá překvapení i na své rubové straně. Chystané je i limitované vydání o počtu 200 kusů, z nichž 66 výtisků bude vázáno v kůži, zbytek pak v plátně. Nakladatelství Argo si dalo viditelně záležet…

Stret-kralu-vazana

Vázané vydání s ilustrací Marca Simonettiho na přebalu.

Stret-kralu-brozovana

Brožované vydání s ilustrací Kateřiny Bažantové na obálce.

♦ ♦ ♦

George R. R. Martin: Střet králů

vázaná/brožovaná, překlad Dominika Křesťanová,

obálka Marc Simonetti / Kateřina Bažantová

884 stran, 598 / 498 Kč

Král i jeho místokrál jsou mrtví. Západozemí čelí největší krizi od rebelie proti šílenému králi. Roberta Baratheona rozpáral kanec, Eddard Stark se stal obětí intrik, které se snažil sám rozplést. Království je bez silného panovníka a svou šanci větří velcí i malí hráči. Robb Stark je korunován králem Severu, na jihu o trůn usilují bratři krále Roberta.

Druhý díl dnes již legendárního cyklu Píseň ledu a ohně se odehrává v ještě zběsilejším tempu než Hra o trůny. George R. R. Martin bez uzardění ničí ve své knize celé armády, o jednotlivcích nemluvě. Nečekané zvraty, krutá politika, závist i pomsta jsou kořením, kterým autor rozhodně nešetřil. Střet králů může propuknout naplno. Vychází v novém překladu.

Ukázka z knihy:

argo-logo

1 944 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.