Ocenění

Tajemný hrad Ragemoor v limitované edici (ukázka)

Autor | Aktuality | Středa 22 května 2013 7.30

Vydání chystaného komiksu Ragemoor (2012) předchází i tentokrát prodej limitované edice 100 číslovaných výtisků, který odstartuje ve čtvrtek 23. května na stránkách Comics Centra přesně ve 12 hodin. Speciální vázaná edice Ragemoor bude v deskách potažených černou kvalitní kůží, připraveno bude i ručně vyrobené pouzdro na komiks, záložka a navíc ještě rukavice pro čtení této speciální edice. Na deskách bude rudě vyraženo jméno komiksu Ragemoor. Dále bude edice obsahovat zvláštní list se slepotiskovou pečetí a číslem, barevný plakát obálky původního amerického vydání ve formátu A3, potvrzení pravosti limitované edice na ručním papíře se slepotiskovou pečetí a pořadovým číslem jednotlivých výtisků 1 až 100. Vydání samotného komiksu Ragemoor pak vyjde na konec května a k dispozici bude na e-shopu vydavatele i na pultech knihkupectví.

„Ragemoor je komiks zajímavý ve všech ohledech a je výrazně jiný oproti ostatním komiksům. Černobílé ztvárnění napomáhá podpořit temnou atmosféru a téměř až plastické obrazy dolaďují vyznění místa zvaného Ragemoor. Začali jsme se o komiks zajímat už při jeho vydávání v USA, protože nás velice zaujalo právě výtvarné zpracování. Po přečtení všech sešitů jsme knihu zařadili do užšího vydavatelského plánu a začali připravovat k vydání. Navíc jsme od našich čtenářů měli velice pozitivní ohlasy na povídku Makoma v Hellboy 7: Pražský upír, na které pracoval Richard Corben, autor výtvarné stránky Ragemooru,“ řekl Václav Dort, ředitel nakladatelství Comics Centrum.

Jan Strnad & Richard Corben: Ragemoor

vázaná, překlad Jan Kantůrek, 112 černobílých stran + celobarevné, cena 2000 Kč za limitovanou edici

Příběh, který vás za chladných, temných a deštivých nocí donutí zkontrolovat, zdali jsou všechna okna dobře zavřená. Geniální gotický horor na pomezí E. A. Poea, H. P. Lovecrafta a B. Stockera. Zrozen ve hvězdách a odkojen pohanskou krví, si zámek Ragemoor vynucuje svou vůli na všech nešťastných smrtelnících, kteří se kdy odváží vkročit mezi jeho oživlé zdi! Je pevností… obráncem… strážcem… i vězením! Ti, co se mu odváží postavit, zemřou! Ti, co se mu podvolí, zešílí! Ragemoor je atraktivní především skvělou kresbou slavného kreslíře Richarda Corbena.

 Ukázka z knihy

1 037 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 1 »

  1. Komentáře by Martin Sust — 23.5.2013 @ 12.59

    Limitovaná edice byla vyprodána po 52 minutách…

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.