Ocenění

Ultimate Fantastic Four 1: Zrod

Autor | Aktuality | Úterý 15 února 2011 16.00

Uznávám, že v našich končinách nemusí mít zrovna Fantastic Four příliš dobrou pověst, alespoň tak předpokládám, když si vzpomenu na dvojici nepříliš uspokojivých filmových zpracování. Na druhou stranu projekty s označením Ultimate mají celosvětově pověst velmi slušnou a navíc Ultimate Fantastic Four má hned několik pořádně silných trumfů v rukávu. Mám samozřejmě na mysli především jména dvou extra úspěšných scénáristů současnosti: Marka Millara (Kick Ass: Nářez, Mrtvý nebo živý, Ultimates) a Briana Michaela Bendise (Ultimate Spider-Man, Tajná válka, Daredevil). Kresbu obstarala komiksová legenda Adam Kubert (Wolverine, X-Men, Ultimate X-Men). To už zní sakra zajímavě, nemyslíte?

Ultimate Fantastic Four (brož, barva, cca 144 stránek, cca 389 korun) Komiksové album vydá nakladatelství Crew v průběhu března 2011.

Staňte se svědky zrodu legendy! Zažijte vznik týmu Fantastic Four: Reed Richards, Johnny Storm, Susan Storm a Ben Grimm – staří hrdinové tak, jak je neznáte. Pojednaní nově a moderně a v podání těch nejslavnějších tvůrců.

Pokus Reeda Richardse se tak úplně nepovedl. Účastníci experimentu zmizeli, aby se vzápětí objevili na různých místech světa se schopnostmi, které nechápu a které z nich dělají v lepším případě hříčky přírody, v horším zrůdy. Jenže pod povrchem země se něco děje a brzy nastane okamžik, kdy nedobrovolní hrdinové budou muset vyzkoušet své síly v praxi… a pokusit se při tom neumřít.

Obrazovou galerii najdete zde.

Filmové zpracování z roku 2005 příliš radosti nepřineslo, restart komiksové řady se to pokusí změnit.

812 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.