Ocenění

Vladimír Šlechta otvírá Keltskou bránu

Autor | Aktuality | Pondělí 16 dubna 2012 8.00

Nezaujatý čtenář si musí myslet, že si v Brokilonu poslední čtyři měsíce prachsprostě váleli šunky. Ediční plán mají totiž našlapaný až z toho natěšeným čtenářům hrozí akutní amputace prstů s nehty okousanými až na maso, ale za poslední čtyři měsíce ani náznak, že by se cokoli opravdu chystalo… Až teď, vážení. A rovnou pecka jako když vám v hospodě bez varování přistane pěstí mezi oči. Vladimír Šlechta se po sbírce Střepy z Apokalypsy (2010) opět vrací do svého postapokalyptického světa s dlouho očekávaným románem Keltská brána (2012), aby do akce znovu povolal oblíbenou trojici ve složení: kyborgizovaný válečník Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery. Anotace je na slovo skoupá jako zkušený kriminálník u výslechu, ale co, vždyť vy si to stejně přečtete…

Vladimír Šlechta: Keltská brána

brožovaná, formát 108 x 165 mm, obálka Michal Ivan, 329 stran, 258 Kč, vyjde 26. dubna 2012

Druhá polovina třiadvacátého století, dvě stě let po Apokalypse. Po nekonečných válkách zavládlo Století míru, které už trvá šest let. Pro Oggerda však (jak říká jeho přítel Gowery) „není míru pod lipami“.

Jeho tým je znovu shromážděn a odeslán do nitra vylidněné Evropy, aby tam odkryl tajemství další předapokalyptické anomálie.

579 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.