Ocenění

Aukce – Jan Štěpánek: V zajetí hmoty a Krvavý déšť (ilustrace)

Autor | Aukce | Pondělí 1 srpna 2011 11.00

Úvodní aukce ilustrací pana Karla Zemana skončila úspěchem, a tak není důvod nepokračovat. Druhé kolo naší aukce vám přináší dvojici ilustrací neméně známého výtvarníka Jana Štěpánka. Původně byly použity u povídek V zajetí hmoty od Jeana-Clauda Dunyacha (12/2010) a Krvavý déšť od Julie Novákové (4/2011). Pravidla se v podstatě neliší od prvního kola, ilustraci přirozeně získává nejvyšší nabídka. Můžete koupit pouze jednu z nabízených ilustrací, přednost však dostane nabídka na obě ilustrace, i kdyby jen dorovnala součet nejvyšších jednotlivých nabídek. Vítěz musí do 14 dnů po obdržení čísla bankovního účtu autora ilustrací zaslat danou částku, jinak budou ilustrace nabídnuty ke koupi druhému v pořadí. Navyšování nabídek provádějte přímo v komentářích. Pokud máte zájem o ilustraci číslo 1, zadejte nabídku ve formátu „Nabídka za ilustraci číslo 1: x Kč“, kde x nahradíte nabízenou částkou. Takto postupujte rovněž u ilustrace číslo 2. Pokud máte zájem o obě ilustrace, pak použijte formát „Nabídka za ilustrace číslo 1 a 2: x Kč“, kde x musí být vyšší nebo alespoň rovno součtu nejvyšších nabídek za jednotlivé ilustrace.

Celou částku získává autor ilustrace, stránky XB-1 si neúčtují žádný poplatek za provedení aukce. Základní nabídka za jednu ilustraci je 500 Kč, minimální přírůstek je 50 Kč. Aukce bude ukončena 31. 8. 2011 přesně v poledne ve 12:00.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obě ilustrace jsou samozřejmě vytvořeny tradiční metodou, nikoli počítačově.

Ilustrace jsou lavírované perokresby o rozměru 90x260mm kreslené na formátu A4.


 

3 448 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Komentáře: 13 »

  1. Komentáře by Parsek — 31.8.2011 @ 17.59

    Tak tentokrát to vypadá skvěle… za vyvolávací cenu bych to nečekal. Předem díky za projevené gratulace.

  2. Komentáře by Martin Sust — 31.8.2011 @ 18.12

    To rozhodně, o tom kosmonautovi jsem přemýšlel i já, ale rvát se o něj se čtenářem nebudu 🙂 Navíc aukce byla ukončena dnes odpoledne, takže gratuluji oběma vítězům.

  3. Komentáře by standa.e — 31.8.2011 @ 18.52

    Tak mě už doma jeden Štěpánek visí 😉 A dalšího si budu muset zasloužit psaním, protože co mi ilustroval, tam se trefil do mých představ. Kupovat by bylo příliš snadné 😉

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.