Ocenění

Internetové stránky XB-1 hledají spolupracovníky!

Autor | Z redakce | Pondělí 18 dubna 2011 9.00

Není to tak dávno, co jsme pro vás spustili internetové stránky našeho časopisu. Jejich obsah se soustředí především na krátké aktuality ze světa fantastiky, povětšinou doplněné obrazovým či filmovým materiálem (obálky knih, filmové trailery atp.). Rádi bychom naše stránky do budoucna oživili, ale k tomu potřebujeme vaši spolupráci. Hledáme přispěvatele, kteří mají zájem podílet na tvorbě našich stránek rozmanitým obsahem. Máte-li zájem psát o fantastice, ať už té literární, filmové či jakékoli jiné, napište nám. Časem bychom rádi vytvořili redakci internetových stránek XB-1 a doufáme, že až se tak stane, stanou se tyto stránky plnohodnotným partnerem našeho časopisu, nejen jeho internetovým doplňkem!

Rádi byste přispěli, ale netroufáte si? Každý váš redakcí přijatý příspěvek projde redakčními úpravami, v případě nutnosti vás požádáme o přepracování, nevyhovující příspěvky odmítneme.

Jaké příspěvky bychom od vás rádi dostávali?

• literární publicistiku (knižní recenze, autorské profily, články o jednotlivých sériích a světech, subžánrech či tématech fantastické literatury, rozhovory)

• filmovou publicistiku (filmové recenze, profily herců, režisérů aj., články o filmové problematice, o filmových sériích a seriálech, zajímavosti ze světa filmu, rozhovory)

• úvahy, komentáře, eseje na téma „fantastika ve všech jejích podobách“

Pro vybrané přispěvatele nabízíme rovněž možnost jakési zvláštní verze „blogu“. Chcete-li psát pravidelně zajímavé úvahy a komentáře, nevázané či humorné recenze atd., označíme vaše příspěvky jako Blog. V tomto případě půjde o fanouškovské příspěvky, na které nebudou kladeny tak přísné řemeslné požadavky, o to více však vyžadujeme jejich atraktivitu.

Ti nejlepší z vás získají rovněž možnost přispívat do našeho časopisu, ať už recenzemi či články. V tom případě půjde o honorované příspěvky. Internetové stránky se tak stanou jakýmsi předstupněm pro výběr přispěvatelů do našeho časopisu.

Máte-li zájem, zašlete nám reprezentativní vzorek vaší práce na e-mailovou adresu sust@casopisxb1.cz (může jít o cokoliv z výše uvedeného, podmínkou ovšem je, aby daný příspěvek nebyl dosud publikován na žádném z žánrových webů ani v tištěné formě). Do hlavičky e-mailu uveďte „Internetové stránky XB-1„. Pokud tak neučiníte, nebude na váš e-mail brán zřetel! Snažte se zaujmout hned napoprvé zajímavým obsahem, řemeslně zručným zpracováním a příspěvkem bez vážných pravopisných chyb. Zasílejte pouze příspěvky v rozsahu 1500-4500 znaků, ne kratší či delší. K příspěvkům nepřikládejte obrazový ani filmový materiál, přesto ho mějte připravený pro případné vyžádání. Odpověď na váš e-mail očekávejte do čtrnácti dnů od data odeslání.

Pomozte nám vytvořit kvalitnější web a staňte se pravidelnými přispěvateli. Pouze na stránkách XB-1 se vám naskýtá možnost psát nejen pro internet, ale i pro tištěný časopis s několikatisícovým nákladem!

1 302 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.