Ocenění

Tenká hranice fantastična, část pátá

Autor | Aktuality | Čtvrtek 9 června 2011 8.30

Elohím a prorok Raël

Tito šarmantní mimozemšťané hovořící francouzsky soustřeďují svou pozornost na naši planetu opravdu poctivě a v intergalaktickém baru sledují každou pozemšťanku, která se kolem ochomýtne. Nějaký čas se dokonce pokouší postavit na naší planetě své velvyslanectví, aby mohli v klidu a míru přistát a změnit naše neblahé poměry, ale prozatím neúspěšně. Lidé jsou ve skutečnosti výtvorem jejich genetického výzkumu. V dobách starověku pobývali na Zemi a dokonce se stýkali s lidskými ženami. Tak vznikla rasa lidí s vyšší inteligencí. Jedním z takto počatých dětí byl i Ježíš a dokonce i všichni Židé. Později planetu opustili a udržovali kontakt pouze skrz občasné návštěvníky, kterým jsme naslouchali jako náboženským vůdcům.

Aby mohli znovu sestoupit a v míru ustanovit novou světovládu, podnikli už poctivé a přípravné kroky a kontaktovali člověka, který tlumočí jejich myšlenky. Nemá to ale lehké. Je zapotřebí lidi řádně na příchod připravit a zařídit pozemky i budovu velvyslanectví, odkud se bude nový věk lidstva řídit. Nacházíme se totiž v době Apokalypsy a výbuchem bomby v Hirošimě začalo období Vodnáře.

Úkolem nové světové vlády Elohím bude především nastolit geniokracii, tedy vládu lidí s IQ vyšším než 150. Ovšem volební právo budou mít pouze lidé s IQ nad 110. Zajímavou novinkou je zrušení školství. Výuka bude totiž probíhat injekcí vědomostí. Nebude ani zapotřebí lidské práce, protože tato přátelská francouzsky hovořící mimozemská entita dodá dostatek robotů, aby ji zastali. Ti, kteří budou společnosti opravdu platní, se pak mohou stát skutečně nesmrtelnými. Velká rada Věčných rozhodne o jejich naklonování k novému životu.

Jak už bylo naznačeno výše, kontaktovali nás ve Francii. Na cestě do redakce uviděl roku 1973 v Clermont-Ferrand pan Claude Vorilhon, sportovní novinář a zpěvák, létající talíř a Elohím se mu představili. Mimozemšťan Jahve mu objasnil, že i on je potomek jednoho z nich a že byl vybrán, aby lidstvo připravil na nový věk. Claude dostal nové jméno Raël a začal učení šířit. Zlí jazykové nacházejí mnoho podobností mezi jeho knihami The Book Which Tells The Truth (1974) a Extraterrestrials Took Me to Their Planet (1975) s raným dílem Ericha von Dänikena Vzpomínky na budoucnost (1969), ale zodpovědní následovníci nového učení na to nedbají. Oba dva svazky později vyšly i pod názvem The Message Given To Me by Extraterrestrials: They Took Me to Their Planet (1978).

Tito lidé procházejí vskutku vědeckým křtem. Voda totiž podporuje překvapivě vodivost, a tak je jejich genetický kód touto cestou přenesen do vesmírného superpočítače. Vlastní modlitba ovšem také není jednoduchá, protože se jedná o skutečnou telepatickou komunikaci s Elohím. Vinou lidské nedokonalosti je ovšem potřeba řádně rozvíjet své smysly, jinak se s mimozemšťany nespojí. A tak lidé poctivě a tvrdě praktikují rozvoj všech svých smyslů a pracují i na rozvinutí své tělesnosti. Oči stimulují uměleckými díly, čich vůněmi, uši hudbou, hmat kožešinou a chuť jídlem. Co se týče tělesnosti vzhledem k již zmiňované oblibě pozemšťanek u Elohím, není potřeba toto téma rozvádět dál. Snad jen uveďme, že tu jsou opět přízemní a nepřející úřady, které zasáhly, když se podobnému rozvoji ve skupinách věnovaly i osoby nezletilé.

Elohím ovšem nezůstávají jen u výše zmíněného a pracují na tom, že se naše současnost mění ve sci-fi před našima očima. Poslušný Raël založil společnost Insuraclon, která nabízí uschování genetického kódu blízkého člověka, kterého bychom po jeho smrti rádi naklonovali a „znovustvořili“ k životu. Z financí církve byla založena a vybavena i společnost Clonaid, která roku 2002 oznámila úspěšné naklonování člověka. Vzhledem k tomu, že šarmantní mimozemšťané ještě nedorazili, jsou bohužel všechny tyto služby placené. Úspěšnost církevního klonování se prozatím nepodařilo ověřit.

Nechme tedy vesmírné milovníky, aby dál měnili planetu k budoucnosti a přejděme u intergalaktického baru k lidem poněkud duchovněji založeným. Jsou krásní a někteří dokonce hovoří česky…

Užitečné odkazy:

http://www.rael.org/

http://sk.raelianews.org/news.php

http://www.clonaid.com/

Tenká hranice fantastična: část prvníčást druhá, část třetí, část čtvrtá

1 027 zobrazení | Zobrazit všechny příspěvky autora

Žádné komentáře »

Zatím bez komentářů.

Posílat komentáře pomocí RSS.

Okomentovat

Komentáře můžete vkládat po přihlášení.